Συνάντηση εργασίας στο Επιμελητήριο Ευβοίας πραγματοποίησε ο ο Δνων Σύμβουλος της ΣΚΑΠΑΝΗ Α.Ε. κ. Γιάννης Περλεπές και το εκτελεστικό μέλος του Δ.Σ. κ. Γιάννης Σαλταγιάννης με τον Πρόεδρο του Φορέα κ. Γιάννη Γεροντίτη. Κατά τη συνάντηση που είχαν, αντηλλάγησαν απόψεις για θέματα επιχειρηματικότητας και για αυτά που απασχολούν τις επιχειρήσεις σήμερα και καθορίζουν τις επιχειρηματικές εξελίξεις. Ο κος Περλεπές ενημέρωσε τον κο Γεροντίτη για την αποστολή και τον ρόλο της ΣΚΑΠΑΝΗ Α.Ε. στις αναπτυξιακές προσπάθειες της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας και των Δήμων καθώς και εκείνου του Επιμελητηριακού οικοσυστήματος. Οριοθετήθηκε το πεδίο της συνεργασίας στο πλαίσιο του οποίου η ΣΚΑΠΑΝΗ Α.Ε. θα συνδράμει υποστηρικτικά, με τις επιστημονικές και συμβουλευτικές της ιδιότητες, τις προσπάθειες που γίνονται από πλευράς του Επιμελητηρίου σε επίπεδο τόνωσης της επιχειρηματικότητας αλλά και γενικότερα, σε κάθε αναπτυξιακή δραστηριότητα του για τον τουρισμό, τον πολιτισμό, την αγροτική οικονομία κλπ.
18 Ιανουαρίου 2024
Συνάντηση εργασίας στο Επιμελητήριο Ευβοίας
![1 1](https://skapani.gr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/1-qij08mrz636uso1qfmizbf3gyubxa6toqbosqiutkw.jpg)
Πρόσφατα άρθρα
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣΓΙΑ ΣΥΝΑΨΗ ΣΥΜΒΑΣΕΩΣ ΜΙΣΘΩΣΗΣ ΕΡΓΟΥ (Σ.Μ.Ε.) ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ :ΕΡΓΟ «ΜΕΛΕΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ ΣΤΟ ΔΗΛΕΣΙ»
«Ανάρτηση προσωρινών πινάκων κατάταξης υποψηφίων για πρόσληψη σύμφωνα με τηναρ.228/29.03.2024 Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος, στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης «ΜΕΛΕΤΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΙΡΦΥΩΝ – ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ».
Κοινοποίηση:
Facebook
Twitter
LinkedIn